Skip to main content

F.A.Q

Ми з радістю забезпечимо доставку обраного вами товару до будь-якого міста України та країн СНД, а також по всьому світу.

Доставка по Києву та іншим містам України здійснюється перевізником «Нова Пошта» з можливістю оплати товару післяплатою.

Також ви можете оплатити товар на сайті за допомогою платіжних карток систем Visa та MasterCard.

Міжнародна доставка здійснюється будь-яким обраним вами оператором на умовах повної передоплати через систему переказів Western Union. Для розрахунку вартості доставки просимо вас вказати країну та місто, куди буде здійснено доставку.

F.A.Q 1
F.A.Q 2

Якщо товару, що вам сподобалося, не виявилося в наявності, не біда! У нас ви можете замовити доставку моделі, що вам сподобалася, або бажаного розміру речі, яка припала вам до смаку. Для цього достатньо заповнити форму «Зробити попереднє замовлення» на сторінці товару та натиснути кнопку «Відправити». Наш менеджер зв’яжеться з вами в найкоротші терміни для уточнення всіх необхідних деталей. Зверніть увагу, що для оформлення попереднього замовлення необхідно внести авансовий платіж у розмірі 50% вартості товару.

Якщо вам з якихось причин не підійшла придбана у нас річ, (не той колір, фасон, розмір) або ж ви просто передумали, ви можете обміняти її на інший будь-який товар у нашому магазині або ж оформити повернення в порядку, передбаченому ст. 9  Закону України «Про захист прав споживачів» протягом 14 днів з моменту придбання або отримання замовлення за дотримання таких умов:

  • Виріб не використовувався
  • Збережено його товарний вигляд
  • Збережено ярлики, бірки, упаковка зі штрих-кодом;
  • Надано розрахунковий документ, виданий покупцю разом із проданим товаром (касовий або товарний чек чи накладна).

Якщо ви бажаєте обміняти товар на аналогічний, ми охоче надамо цю можливість за умови його наявності. У разі, якщо на даний момент аналогічного товару немає у продажу, ми можемо запропонувати вам оформити повернення придбаного виробу та, відповідно, повернути його вартість у повному розмірі.

Ви також можете обміняти невідповідний товар на інший із відповідним перерахунком ціни.

Для того, щоб повернути або обміняти товар, придбаний в інтернет-магазині «Juliya House», вам необхідно зв’язатися з менеджером за контактами, вказаними на сайті, та повідомити про повернення/обмін, заповнити заяву на повернення або в магазині «Juliya House», що знаходиться за адресою м. Київ, вул, Антоновича, 176 ТЦ «Ocean Plaza», 1 поверх, або додати його до поштового відправлення з товаром, що повертається, яке буде необхідно відправити на адресу вказаного нашим менеджером відділення оператора перевезення «Нова Пошта».

F.A.Q 3
F.A.Q 4

Термін гарантії, що надається на товари, які пропонуються до продажу в інтернет-магазині, варіюється в залежності від матеріалів, з яких виготовлено виріб, в межах від 1 місяця до 1 року. Інформація про гарантійний термін для кожного товару надається менеджером інтернет-магазину або на запит, або в процесі оформлення покупки.

У разі виявлення дефекту придбаного товару, вам потрібно зв’язатися з нашим менеджером з метою визначення порядку доставки товару до нашого магазину (особисто або компанією-перевізником).

Ми раді запропонувати вам придбання виробу, що вам сподобався, з нашого асортименту в безвідсоткову розстрочку на строк 2 місяці за умови, що вартість обраного вами товару перевищує 15 000 грн. Розмір першого внесення становить 20%. Просимо звернути вашу увагу, що товар залишається у продавця до повного розрахунку за укладеним між нами договором купівлі-продажу з розстрочкою платежу.

F.A.Q 5

1. Терміни та сторони

Juliya House – сайт juliyahouse.com, що здійснює дистанційний продаж Товарів, представлених на сайті.

Клієнт – дієздатна фізична особа, яка досягла віку 18 років, здійснює та/або вже здійснила покупку через сайт juliyahouse.com.

Продавець – ФОП Опанасенко Надія Дмитрівна, Київська Область, м. Буча, вул. Тарасівська, буд. 1-Г, кв. 7, ІПН 1437312968, місце ведення підприємницької діяльності: м. Київ, вул. Антоновича, д. 176, ТЦ «Оушен Плаза», що здійснює продаж товару в роздріб з використанням торгового майданчика Juliya House, який є власником Товару або іншою уповноваженою особою.

Товар – матеріальні цінності, які пропонуються до продажу на сайті juliyahouse.com із зазначенням назви, ціни та опису.

Ціна – вказана вартість товару на сайті juliyahouse.com, що діє обмежений період часу. Ціна вказується в гривнях і включає всі податки та збори, встановлені законодавством України. Доставка товару не включається до його вартості.

Замовлення – запит Клієнта на придбання та доставку обраного товару на сайті juliyahouse.com. Замовлення оформляється шляхом заповнення форми замовлення на сайті juliyahouse.com. Для того щоб бути обробленим, Замовлення має містити: найменування товару, його кількість, обраний спосіб доставки, адресу доставки, контактний номер для підтвердження замовлення, прізвище та ім’я покупця.

Підтвердження замовлення – дзвінок Клієнту за вказаним у Замовленні номером телефону, здійснюваним менеджером Juliya House, для підтвердження наявності товару та можливості, підтвердження намірів Клієнта придбати його, підтвердження адреси доставки.

Замовлення вважається підтвердженим Сторонами після того, як Клієнту надходить SMS повідомлення з номером Замовлення та/або електронний лист з номером замовлення, обраним товаром, способом доставки та сумою до оплати.

2. Предмет Договору

2.1.Згідно з цим Договором, Juliya House зобов’язується передати у власність Клієнту Товар, замовлення якого було оформлено на сайті juliyahouse.com та надати замовнику супутні передачі товару послуги, а Клієнт зобов’язується прийняти та оплатити Товар згідно з умовами цього Договору.

2.2. Здійснюючи замовлення на сайті juliyahouse.com Клієнт погоджується з усіма умовами цього Договору.

2.3.Продаж товару в рамках цього договору регулюється законодавством України, зокрема, Законом України “Про захист прав споживачів”, Правилами продажу товарів на замовлення та поза торговельними або офісними приміщеннями.

2.4. Juliya House гарантує, що Товар не передано в заставу, не перебуває у суперечці, під арештом і на нього не поширюються права третіх осіб.

2.5. Продавець в особі Juliya House має всі необхідні дозволи на провадження діяльності, пов’язаної з виконанням Договору, та реалізацією Товару без будь-яких обмежень, відповідно до вимог чинного законодавства України, та несуть відповідальність у разі порушення прав Клієнта.

3. Персональні дані

3.1.Повідомляючи Juliya House контактні дані (ім’я, прізвище, адресу електронної пошти, дату народження, контактний номер телефону, адресу доставки), Клієнт дає свою згоду на: – зберігання та обробку своїх персональних даних; – використання або передачу персональних даних третім особам для здійснення процедури замовлення, купівлі та передачі товару; – отримання оновленої інформації, інформаційної розсилки з останніми новинами, новими надходженнями, спеціальними пропозиціями та оголошеннями про продаж за допомогою електронних повідомлень та SMS від Juliya House.

3.2. Juliya House зобов’язується не передавати персональні дані Клієнтів третім особам, якщо це не передбачено умовами цього договору та несе відповідальність за їх збереження, конфіденційність та цільове використання.

4. Оплата товару

4.1.

Вартість товару оплачується у національній валюті України – гривні. Ціна на товар вказана на сайті є остаточною, включає всі податки і збори, інформаційні послуги, упаковку товару.

4.2. Клієнт може здійснити оплату замовленого товару такими способами:

– готівкою у відділенні “Нова Пошта” або іншої служби доставки при отриманні замовлення;

– готівкою або банківською карткою в магазині Juliya House за адресою м. Київ, вул. Антоновича, буд. 176, 1 поверх;

– банківською карткою на сайті Juliya House.

4.3.У випадку, якщо Замовлення анульовано Клієнтом або відхилено Juliya House, сплачена вартість Товару підлягає поверненню.

5. Передача товару

Клієнт може вибрати будь-який зручний йому спосіб передачі товару з перерахованих на сайті.

6. Анулювання замовлення

6.1.

Клієнт має право анулювати Замовлення до моменту фактичного відправлення Товару, повідомивши Juliya House про анулювання Замовлення за телефоном +38 (067) 468 04 99, повідомивши номер замовлення.

6.2. Клієнт має право відмовитись від прийому Замовлення в момент його фактичної передачі, але оплатити доставку, якщо Товар відповідає зазначеному найменуванню у Замовленні, не має шлюбу та доставлений у належному вигляді.

6.3. Клієнт має право відмовитись від прийому Замовлення в момент його фактичної передачі, якщо Товар не відповідає зазначеному у Замовленні, має шлюб чи доставлений у неналежному вигляді та не оплачувати доставку.

6.4. Juliya House має право анулювати Замовлення на будь-якій стадії його виконання, але зобов’язкове повідомлення замовника за телефоном або електронною поштою.

7. Гарантія якості

7.1.За умови цільового використання Товару, зберігання в належних умовах, дотримання правил експлуатації та догляду за Товаром Juliya House гарантує високу якість Товару протягом терміну гарантії. Гарантійний термін встановлюється за категоріями Товару згідно із законодавством України.

7.3. Строк гарантії обчислюється з моменту передачі Товару замовнику, який зазначається у відповідному документі, а якщо момент передачі сезонного Товару клієнту не збігається з початком сезону для такого товару – з початку відповідного сезону.

8. Повернення товарів належної якості

8.1.Повернення та обмін придбаних Клієнтом Товарів належної якості провадиться згідно із Законом України “Про захист прав споживачів”.

8.2. При поверненні Товару замовник повинен мати такі документи:

– Документ, що підтверджує факт оплати грошових коштів за товар;

– письмова заява про повернення Товару із зазначенням найменування Товару, артикулу, вартості Товару (не включаючи вартість доставки); номер та дату документа, що засвідчує придбання Товару, об’єктивні причини повернення, паспортні дані із зазначенням способу повернення коштів (з усіма необхідними реквізитами).Вироби, що повертаються, повинні бути товарного вигляду (мати ярлики, бирки, упаковку зі штрих кодом, не мати слідів використання та носіння тощо).

8.3. У разі ненадання одного із зазначених у п. 8.2. документів, Juliya House залишає за собою право не приймати Товар та не виконувати вимоги Клієнта, пов’язані з поверненням Товару.

8.4. У разі повернення Товару належної якості сума оплати за доставку не повертається. Витрати на доставку товару назад у Juliya House несе Замовник, який повертає Товар.

9. Повернення Товару неналежної якості

9.1.Повернення Товару неналежної якості здійснюється протягом гарантійного строку в установленому законодавством порядку, якщо інше не буде встановлено виробником, продавцем або Juliya House.

9.2. У разі виявлення недоліків товару Клієнт має право вимагати:

– пропорційного зменшення ціни;

– Безкоштовного усунення дефектів товару у узгоджені терміни;

– Відшкодування витрат на усунення недоліків Товару.

9.3. У разі виявлення суттєвих недоліків протягом гарантійного строку, що виникли з вини виробника Товару або через фальсифікацію Товару, підтверджених, при необхідності, висновком експертизи, Клієнт, у належному порядку та у строки, встановлені законодавством, має право, на власний розсуд, вимагати від Juliya House:

– повернення сплаченої за Товар грошової суми;

– заміни Товару на такий самий або аналогічний Товар із числа наявного на сайті juliyahouse.com на момент пред’явлення вимог.

9.4. При поверненні Товару неналежної якості Клієнт повинен мати такі документи:

– Документ, що підтверджує факт сплати коштів за Товар;

письмова заява про повернення Товару із зазначенням найменування Товару, артикулу, вартості Товару (не включаючи вартість доставки); номер та дату документа, що засвідчує придбання Товару, об’єктивні причини повернення, паспортні дані із зазначенням способу повернення коштів (з усіма необхідними реквізитами). Juliya House залишає за собою право не приймати Товар, отриманий від Клієнта, без надання зазначених вище документів.

9.5.Вимоги Клієнта не підлягають задоволенню, якщо Juliya House доведе, що дефекти Товару виникли внаслідок порушення Клієнтом правил експлуатації Товару або умов його зберігання.

9.6. Претензію Клієнта буде розглянуто протягом 2 робочих днів з моменту її отримання.

9.7. Повернення коштів після оформлення повернення/обміну товару провадиться на банківську картку, зазначену Клієнтом у заяві на повернення/обмін. Термін повернення коштів – до 10 робочих днів з моменту надходження товару, що повертається в наш магазин.

Ми завжди відкриті до співпраці та пропозицій!

Напишіть нам:

    Hit enter to search or ESC to close