Відображаються усі з 19 результатів

Молодіжний стиль одягу: як виділити енергійність у стилі

Молодіжний стиль одягу на піку популярності. Йому віддають перевагу дівчата-підлітки, юні жінки, активні it-girl, які хочуть мати в гардеробі комфортні, затишні та яскраві речі для створення сотень оригінальних аутфітів. Особливим інтересом з боку міських модниць користується натуральний одяг у молодіжному стилі.
Її придбання – ідеальний варіант поповнити шафу стильною, актуальною та вигідною обновкою. Реч порадує своїм чудовим зовнішнім виглядом, зручним кроєм, що забезпечує невимушену свободу рухів, наявністю вдалих рішень у виборі декору та фурнітури. Вона пошита на професійному обладнанні талановитими майстрами швейної справи, які ставлять в основу бездоганну якість.

Кому підійде сучасний молодіжний стиль верхнього одягу?

Шубка, дублянка та шкіряна куртка в молодіжному стилі підійде дамам, які звикли отримувати від оточуючих компліменти з приводу свого молодого вигляду. Модниці за допомогою речей зможуть висловити стан своєї душі, вказати на наявність активної життєвої позиції, потужної внутрішньої енергетики, впевненості та сили.

Модний молодіжний стиль: приклади з колекції

Доступний для замовлення модний верхній одяг здивує різноманітністю моделей та фасонів. Жінкам подобається найлегша і затишна дублянка в молодіжному стилі, яка може бути виконана з мериноса, овчини або тоскани, куртка-косуха, пуховик з натуральним хутром. Усі речі відповідають рамкам стилю. Вони мають такі риси:
– виразні елементи декору у вигляді принтів, джинсових вставок, блискавок та заклепок
– присутність у крої асиметрії, незвичайних рішень
– цікаве комбінування матеріалів та фактур
– ексклюзивні забарвлення