Skip to main content

Чому поєднання кольорів у одязі потрібно визначити як базою стилю?

У багатьох дівчат виникають труднощі при складанні гардеробу, який доповнює одне одного. Поєднання кольорів в одязі є важливою складовою, але більшість вибір роблять на користь буденності. Якщо ви все ще боїтеся експериментів і вибираєте в одязі стандартні поєднання кольорів, вам буде складно створити виразний образ. Існує кілька безпрограшних стратегій, освоївши які ви можете самостійно підібрати для аутфитов найвдаліші варіанти.

Щоб бути чарівною, стильною, індивідуальною у своєму самовираженні, важливо знати, як правильно поєднувати кольори в одязі. Про це ми й поговоримо далі.

Поєднання кольорів в одязі - створи свій бездоганний стиль 1

 

Теорія колірного кола: як створити свій стиль у одязі

 

Синій, червоний колір або будь-який інший має свої сумісності. Почати підготовку до здобуття звання «стильної діви» варто з вивчення теорії колірного кола. Вона полягає в тому, що кожен колір має протилежні «компліментарні» відтінки. Вони відмінно поєднуються між собою, виглядають гармонійно та гідно. Розташовуються сегменти з такими тонами на протилежних сторонах кольору. Можна також отримати цікаве поєднання, підібравши додаткову пару до відтінку, вибравши один із варіантів, розташованих на однаковій відстані від центру.

Також дуже виграшно виглядає монохромні поєднання, різні тони одного кольору, наприклад, яскраво блакитний із синім.

Класичною тріадою, найяскравішим і гармонійним поєднанням, є відтінки, що знаходяться на однаковій відстані один від одного. Наприклад, темно-синій, рожевий та жовтий.

Якщо дівчина бажає створювати спокійне і вражаюче, то слід поєднувати відтінки, розташованих поруч один до одного в колірному колі.

Сміливо поєднуйте від двох до чотирьох кольорів. Однотонні образи вже не такі актуальні, при цьому бути строкатим клоуном також недоречно. Важливо відчувати цю тонку грань і не переборщити.

Найуніверсальнішими кольорами є чорний, білий та сірий. Вони чудово гармонують із яскравими насиченими тонами.

Гармонійно виглядатимуть контрастна гамма, наприклад, жовтий і фіолетовий, з спорідненими відтінками – блакитним та синім.

 

Якщо в образі ви використовуєте три кольори, то один з них повинен бути базовим, другий – підкреслювати і гармонійно відтіняти перший, а третій при цьому – розставляти необхідні акценти.

Насправді це працює таким чином. Білий відтінок із центру кола відмінно підкреслить ніжність та шляхетність глибокого лілового кольору. Тобто, модниця може сміливо одягнути під фіолетове пальто біле кашемірову сукню з поясом. Доповнити образ дозволено нюдовими човниками.

 

Якщо ж у гардеробі є «тренчкот» лаймового відтінку, і дівчина не знає з чим його можна носити, їй варто придивитися до колірного кола. На ньому наочно проілюстровано, що річ гармонійно виглядатиме в аутфіті з ніжно блакитним светром, водолазкою відтінку baby blue.

Поєднання кольорів в одязі - створи свій бездоганний стиль 2

Використання близьких відтінків

 

Ще один вдалий хід – комбінування в одному образі кількох споріднених відтінків. Це справді дуже просто! Якщо у шафі є шерстяне класичне пальто «кемел», до нього можна підібрати бежевий костюм, чорні чобітки та коричневу сумку.

 

Змінивши в міжсезоння тепле пальце на модну вкорочену косуху жовтого кольору, дівчина також не стане обтяжувати себе проблемою вибору, якщо застосує на практиці цей прийом. Вона може викликати у оточуючих справжнє захоплення, якщо постане на вулицях міста в яскравій обновці, комбінованій із насиченими синіми джинсами із щільного деніму, фіолетової сорочці та зручних снікерсах на прихованій платформі.

Поєднання кольорів в одязі - створи свій бездоганний стиль 3

Техніка «омбре»

 

У моді градієнтні поєднання, що передбачають м’який перехід від одного кольору до іншого. Вони «працюють» на відмінно, надають модниці впевненості в собі, а образ роблять незабутнім і красивим.

Наприклад, бежева куртка зі шкіри добре поєднується з молочно-білим светром під горло, пісочними брюками та чобітками із світло-коричневої замші. Доповнити образ можна відповідними аксесуарами – кремовою сумочкою, головним убором, шарфом.

 

Користуючись технікою «омбре», можна навіть скласти чудовий стиль з такою незвичайною річчю, як помаранчевий плащ. Якщо одягнути під нього морквяну сукню, а завершити образ ‘нюдового’ взуття, вийде створити соковитий аутфіт, який при цьому виглядає елегантно і розкішно.

Добре «працює» тандем, де червоний тренчкот доповнений рожевим брючним костюмом. Якщо ви сумніваєтеся в такому поєднанні, перегляньте актуальні подіумні колекції від іменитих дизайнерів. Ви переконаєтеся в тому, що прийом чудово виглядає!

 

Монохром: секрет елегантного індивідуального стилю

 

Не стане секретом для модних див звістка про те, що комплекти у стилі монохром завжди на піку популярності. Складають їх в такий спосіб. У стилі використовують речі чорних, сірих або білих відтінків, поєднуючи їх різним чином.

 

Наприклад: чорна косуха з об’ємними рукавами, декорована заклепками та накладними лацканами, поєднується із сірою сукнею в рубчик, графітовими черевиками. Білі пальта носять із чорними костюмами та аксесуарами такого ж кольору. Добре виглядають варіанти, де є лише один базовий монохромний колір.

Перевірити це просто! Приміряйте перед дзеркалом сіру сукню з водолазковим коміром, яке

зшито з якісного кашеміру, а на плечі накиньте попільну шубку з натурального хутра. Ви прекрасні! Такий образ спрацює і в білому варіанті, і в стилі total black.


Вміле використання принтів

 

Досить часто виручить у пошуку ідеального поєднання вміле використання принтів у вбраннях. Ви можете взяти з шафи улюблений шарфик, або вивчити фотографію речі з модного лукабука улюбленого дизайнера. Уважно придивіться до того, які тони поєднуються в принті. Виявіть основний домінантний колір, а потім подивіться на другорядні.

 

Далі дотримуйтесь такого алгоритму. Базова річ, яка є основою образу, повинна мати

домінантний колір. Нехай це буде розкішна молочна норкова шуба. Її можна доповнити аксесуарами, які витримані в кольорах, що є на принті другорядними. Це може бути карамельного відтінку шарф, винні чобітки, сумочка кольору бургунді та ін.

 

Є й інші приклади натхнення. Класичний шотландська клітина, поєднує в собі червоний колір одягу і чорний кольори, іноді є вкраплення синього і зеленого. Якщо ви оберете синій колір в одязі (наприклад, плащ); виберете чорне взуття, а як аксесуари використовуватимете червону сумочку і зелену шовкову нашу хустку, ви досягнете чудового результату. Ваше відображення у дзеркалі приємно здивує вас!

Поєднання кольорів в одязі - створи свій бездоганний стиль 4

Нейтральні кольори як база

 

Щоб виключити ймовірність модних провалів, варто використовувати при складанні аутфітів на кожен день нейтральні кольори. Такою рекомендацією можуть скористатися модниці, які тільки стали на шлях освоєння мистецтва поєднань кольорів.

Практично всі нейтральні відтінки – благородний синій, беж, чорний, молочний, денім, хакі – це відмінна база для поєднань. Тому пальто чорного кольору можна одягати під джинсові прямі штани та доповнювати молочним светром. Ви будете виглядати лаконічно і стримано, при цьому всі відзначать ваш тонкий смак і вміння одягатися красиво, не вдаючись до надмірностей і химерності.

 

Має сенс спеціально поповнювати свій гардероб одягом нейтральних тонів. Якщо йдеться про складання капсульних образів для зими, ідеальними вкладеннями коштів будуть придбання коричневої шуби, світло-сірого жилета з хутра чи синьої шкіряної куртки. Такі речі не втрачають актуальності, завжди виглядають дорого та статусно.

 

Якщо ж можливості дозволяють щосезону поповнювати шафу якісними обновками, не варто боятися квітів. Ви завжди знайдете, з чим носити коралове пальто, лимонний або шоколадний піджак зі шкіри, декорований марсаловими вставками. Ці речі зроблять ваші луки різноманітними та цікавими.

Поєднання кольорів в одязі - створи свій бездоганний стиль 5

Leave a Reply

Hit enter to search or ESC to close